Wrozyc > Tajniki Magii

Tarot i Uczucia – Co on do mnie czuje?

tarot-i-uczucia-large

Karty Tarota mają niesamowitą moc, która odkrywa przed nami przeznaczenie oraz przyszłość. Wiele osób, które przychodzą do wróżki, pyta o miłość i rozwój relacji. Świat uczuć i emocji ciekawi nas najbardziej, ponieważ jest bardzo zawiły i tajemniczy. Najczęstszymi bywalczyniami u wróżbitów, które zadają tego typu pytania, są kobiety, które chciałyby zrobić kolejny krok w rozwoju relacji. Niepewność względem uczuć drugiej osoby blokuje jednak możliwość podjęcia jakiejkolwiek decyzji. Karty pozwolą Ci prześwietlić Twój uczucia Twoje i partnera, abyś wiedziała, co robić. 

Jeżeli masz przeczucie, że druga osoba jest Tobą zainteresowana i chcesz wiedzieć, na czym stoisz, to postawienie kart Tarota może być dobrym rozwiązaniem. Odkryją one przed Tobą tajemnice uczuć, jakie druga osoba żywi do Ciebie. Bardzo często nie będą to jednoznaczne odpowiedzi, ale wymagające analizy połączenia. Jeśli każdego dnia borykasz się z myślami “Co on czuje?”, to najwyższa pora postawić karty i odczytać jego zamiary względem Ciebie. 

Przeczytaj także, co Tarot mówi o seksie. Zapoznaj się z naszym artykułem „Seks w Tarocie”.

Tarot i uczucia – czy odczytasz z kart swoje miłosne przeznaczenie?

Każda kobieta prawdopodobnie miała w swoim życiu sytuację, w której nie była pewna uczuć swojego obiektu zainteresowań. Mężczyźni często nie dają jednoznacznych znaków, że im się podobamy. Świat uczuć jest niezwykle zagadkowy, ponieważ nigdy nie wiadomo, jakim uczuciem darzy nas druga osoba. Wniknięcie w ten świat, nawet dla doświadczonych wróżbitów, nie jest łatwą sprawą – karty wykorzystywane do wróżenia przedstawiają skomplikowane połączenia, które wymagają analizy profesjonalisty. Taki wysiłek analizowania połączeń kart jest opłacalny, ponieważ dzięki niemu można bardzo wyczerpująco odpowiedzieć sobie na pytanie “Co on o mnie myśli?”.

Karty Tarota mogą nam jednak pomóc i odpowiedzieć na pytanie – “Tarot, co on czuje?”. Warto jednak pamiętać, że seans wróżenia wymaga odpowiedniego przygotowania. Jeżeli masz swoje karty i posiadasz doświadczenie, zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, jak odpowiednio zadawać pytania oraz jak kierować własną energię, aby otrzymywać odpowiedzi zgodne z prawdą. Jeśli jesteś początkującym wróżbitą, to poniżej znajdziesz wiele przydatnych informacji, które pozwolą odpowiedzieć na pytanie “Czy on mnie kocha?”. 

Tarot co on do mnie czuje – sztuka zadawania pytań!

W Tarocie kluczową rolę gra technika umiejętnego zadawania pytań. Istnieje wiele niepisanych zasad, które trzeba znać, aby zadane pytanie miało odzwierciedlenie w realnej odpowiedzi. Przede wszystkim pytanie powinno być treściwe, krótkie i szczegółowe. Zadawanie zbyt ogólnych pytań, jak “Tarot co on o mnie myśli?”, może dać ogólnikową odpowiedź, a tego nie chcemy. Lepiej dać kartom możliwość popisania się i zapytać “Co Marcin do mnie czuje?”. W zależności od rozkładu, jaki zastosujemy, po takim pytaniu możemy spodziewać się utworzenia rozmaitych połączeń, które dadzą nam dokładny obraz sytuacji. 

Nasi eksperci

Warto zaznaczyć, że niezależnie od wróżby, jaką daje nam Tarot, przyszłość może ulec zmianie. Karty pokazują przyszłość, biorąc pod uwagę sytuację teraźniejszą. W zależności od naszych najbliższych decyzji przeznaczenie może się zmieniać. Przykładowo, Kasia jest zakochana w Marcinie, jednak karty mówią, że on nie odwzajemnia jej uczuć. Kasia postanawia zmienić taktykę i zaimponować Marcinowi inteligencją i przebojowością, dlatego kilka miesięcy później są razem. Tarot to nie wyrocznia, ale drogowskaz, który wskazuje nam drogę do osiągnięcia zamierzonych celów. 

O tym, jak zadawać pytania, by uzyskać odpowiedź, dowiesz z artykułu „Pytania do Tarota – jak je zadawać, by uzyskać odpowiedź?”.

Co on do mnie czuje: tarot – rozkład 

Karty Tarota można rozkładać na wiele różnych sposobów, w zależności od tego, czego chcemy się dowiedzieć. Dla początkujących wróżbitów dobrym początkiem przygody z kartami będzie rozkład na trzy oraz rozkład na pięć kart. Najlepiej w sferze emocjonalnej sprawdzają się wielkie Arkana. Te karty pozwalają na najlepsze interpretowanie symboli i odpowiedź na pytanie o uczucia innej osoby. 

Rozkład na trzy karty zaczynamy od przetasowania talii kart, odwracając przy tym niektóre pozycje. Po wylosowaniu trzech kart układamy je przed sobą i dokonujemy interpretacji. Pierwsza karta mówi o relacjach. Poznasz swoje nastawienie oraz nastawienie partnera, a także dowiesz się, co was łączy. Ponadto karta pokaże problemy w waszej relacji i sposoby ich przezwyciężania. Druga karta symbolizuje decyzje, wasze słabe i mocne strony, ograniczenia oraz wsparcie. Pozwoli ona przewidzieć przyszłość na podstawie podjętych dotychczas decyzji. Trzecia karta to opis rozwoju sytuacji – przeszłość, teraźniejszość i przyszłość waszej relacji. Ponadto powie ona, co robić, a czego nie. 

Innym popularnym rozkładem, który pomoże ocenić sytuację emocjonalną między Tobą a TYM mężczyzną, jest rozkład na pięć kart. Jak sama nazwa wskazuje, potrzebujemy 5 kart, które ustawiamy przed sobą w rzędzie w odpowiedniej kolejności. Warto zaznaczyć, że karty odwrócone nie oznaczają negatywnego wydźwięku wróżby! Ten rozkład stosowany jest, aby lepiej przeanalizować relacje łączące Ciebie z partnerem. Pierwsza karta odpowie na problemy w waszej relacji, druga przeanalizuje przyczynę obecnego stanu rzeczy. Trzecia karta mówi o tym, co ma realny wpływ na Twoje problemy, czwarta to podświadomy czynnik (obca energia), który być może przeszkadza Ci w nawiązaniu lub rozwoju relacji, natomiast piąta karta jest kluczem i rozwiązaniem, które łączy wszystkie karty razem. 

Więcej o rozkładach Tarota dowiesz się z artykułu „Najpopularniejsze rozkłady Tarota”.

Znaczenie Kart Tarota w uczuciach – interpretacja 

Znając już najpopularniejsze rozkłady Tarota na miłość, należy poznać także interpretacje poszczególnych kart. Warto zaznaczyć, że znaczenie kart Tarota w uczuciach może różnić się ze względu na zadane pytanie oraz rozkład, jaki wykorzystujemy. W niektórych rozkładach należy analizować wszystkie istniejące połączenia, a w innych tylko pojedyncze karty, dlatego należy dobrze poznać ich symbolikę. 

Wielkie Arkana, a uczucia – przegląd wszystkich kart:

 • Głupiec –  w zależności od zadanego pytania karta może oznaczać odpowiedź tak lub nie. W szerszej symbolice oznacza ona, że masz realną szansę na miłość, ale musisz się postarać – wyjść poza grono najbliższych i zmienić swój styl życia. 
 • Mag – symbolizuje konieczność zmian w życiu, musisz zacząć doceniać siebie i poznać swoją wartość, ponieważ w innym przypadku nie masz szansy na udaną i szczęśliwą relację.
 • Kapłanka – karta ta jest niejednoznaczna i można ją interpretować tylko w połączeniu z innymi. Jeżeli wcześniejsze karty były pozytywne, to kapłanka symbolizuje możliwość nawiązania w niedługim czasie szczęśliwej relacji, natomiast w przeciwnym wypadku oznacza samotność.
 • Cesarzowa – jedna z najbardziej pozytywnych kart. Jeżeli pytasz właśnie o NIEGO i zobaczysz Cesarzową, to macie szansę na naprawdę udany związek, przepełniony romantyzmem, namiętnością i spontanicznością. 
 • Cesarz – jeżeli pytasz o swoją przyszłość w sferze miłości, to koniecznie zapomnij o osobach w Twoim wieku lub młodszych. Starszy partner da Ci to, czego potrzebujesz i właśnie takiej osoby powinnaś szukać!
 • Papież – Twój przyszły wybranek powinien mieć podobne spojrzenie na świat i poglądy co Ty – w przeciwnym wypadku nie stworzycie długotrwałego związku, który przetrwa wszystkie burze. 
 • Kochankowie – w niedalekiej przyszłości czeka Cię naprawdę ciężki wybór. Będziesz musiała wybrać jednego z dwóch potencjalnych partnerów, mimo że obaj są Ci bardzo bliscy. 
 • Rydwan – Twoja miłość ma szansę się spełnić, ale to tylko szansa. Jeżeli zobaczysz, że na pierwszy rzut oka partner się Tobą zainteresował, to nie odpuszczaj i kokietuj go dalej! W przeciwnym wypadku niestety musisz odpuścić – nic z tego nie będzie. 
 • Moc – symbolizuje pozytywne zakończenie relacji i odpowiedź twierdzącą. Powinnaś przekroczyć swoje bariery nieśmiałości i oczarować partnera swoją przebojowością!
 • Eremita – jedna z najbardziej niepomyślnych kart – próbujesz wejść w związek, na który nie jesteś gotowa. Musisz popracować nad sobą i relacją ze społeczeństwem, zanim zdecydujesz się na coś poważniejszego.
 • Koło Fortuny – odpowiedź jest niejednoznaczna. Koło Fortuny pozwoli Ci na spełnienie swoich pragnień pod warunkiem, że przekroczysz własne granice i wykażesz się odwagą. W przeciwnym wypadku nie licz na szczęśliwe zakończenie. 
 • Sprawiedliwość – interesujesz się kimś, kto jest już zajęty. Niestety, jeżeli tego nie przerwiesz, ucieknie Ci szansa na romantyczną miłość. Nie martw się jednak. Jeżeli zrezygnujesz, na horyzoncie pojawi się ktoś, kto da Ci prawdziwe szczęście i namiętność.
 • Wisielec – prawdziwa miłość nie pojawia się od razu. Zaakceptuj osobę, która jest obok Ciebie od zawsze i teoretycznie do Ciebie nie pasuje. Jeżeli postąpisz inaczej, to prawdziwa miłość ucieknie. 
 • Śmierć – symbolizuje miłość do byłego partnera. Nie możesz wejść w nową relację, ponieważ nadal czujesz coś do swojego ex. To jest największy problem nawiązania relacji z kimś innym. 
 • Umiarkowanie – na Twoim horyzoncie nie widać nikogo, z kim mogłabyś stworzyć stabilną i odpowiednią relację. Zaczekaj jeszcze trochę na swojego idealnego partnera!
 • Diabeł – tak! On kocha Cię bardziej niż Ty jego; w zasięgu ręki jest niesłychanie udany i radosny związek, oparty na wspólnych wartościach. 
 • Wieża – bardzo pejoratywna karta. Jeżeli nic się nie zmieni w Twoim podejściu do życia, to spędzisz je całkiem sama. 
 • Gwiazda – musisz być cierpliwa. Twoja miłość nadejdzie, ale to jeszcze nie jest odpowiedni moment! 
 • Księżyc – masz zbyt odrealnione wyobrażenie o prawdziwej miłości. Zejdź na ziemię, ponieważ z takim podejściem nic nie osiągniesz. 
 • Słońce – odpowiedź jest twierdząca. W najbliższym czasie możesz liczyć na związek z partnerem, który będzie Cię szanował i spełni Twoje zachcianki. 
 • Sąd ostateczny – Twoja nadzieja na miłość ma szansę się spełnić, ale wokół siebie masz wielu nieszczerych przyjaciół, którzy będą chcieli ją zniszczyć. Przeanalizuj swoje znajomości! 
 • Świat – w niedalekiej przyszłości możesz liczyć na spełnienie wszystkich swoich marzeń.