Wrozyc > Tajniki Magii

Seks w Tarocie

seks-w-tarocie-large

Nie można ukrywać, że seks to bardzo ważny aspekt ludzkiego życia, który pozwala spełnić nasze potrzeby fizyczne. Zarówno dla osoby w stałym związku, jak i singla seks może mieć duże znaczenie. Seks daje odprężenie, uwolnienie energii, poczucie spełnienia i rozkoszy. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę, że dzięki magicznej mocy Tarota, można przewidzieć nadchodzące kontakty seksualne. 

Wiele osób, które często korzystają z usług doświadczonych wróżbitów, pyta właśnie o najbliższe kontakty seksualne i uczuciowe. W sferze Tarota możemy wyczytać, jakimi jesteśmy kochankami oraz spojrzeć w nasze najskrytsze pragnienia! Seks w tarocie dobrze odczyta tylko doświadczona wróżka, która potrafi interpretować karty i rozmaite połączenia. Warto więc z tym tematem udać się tylko w sprawdzone miejsca. 

Dowiedz się także, co Tarot mówi o uczuciach. Zapoznaj się z naszym artykułem „Rozkład partnerski na miłość – sprawdź, kto jest Ci przeznaczony!”.

Seks w tarocie – co mówią o nim Wielkie Arkana? 

Karty tarota dzielą się na dwie główne podgrupy – Małe Arkana i Wielkie Arkana. Oba te podziały odpowiadają za różne aspekty ludzkiego życia, między innymi seksualności. 

Jeżeli chcesz poznać swoją seksualną przyszłość to przede wszystkim, musisz się dobrze przygotować do rytuału wróżenia. Powinieneś wiedzieć dokładnie, o co chcesz zapytać. “Czy następna randka z Piotrem zakończy się pikantnie?”. “Jaką kochanką jestem?”. “Czy Ewelina czuje do mnie pociąg?”. Pytanie o sex w Tarocie powinno dotyczyć konkretnej osoby i sfery emocjonalnej, z jaką ją wiążemy. 

Nasi eksperci

Seks a Wielkie Arkana: 

 • Głupiec – jeżeli przytrafi Ci się karta głupiec, oznacza to, że w przyszłości możesz spodziewać się stosunku z mało doświadczonym partnerem. 
 • Mag – symbolizuje bardzo rozbudowaną grę wstępną. 
 • Kapłanka – spotkanie kobiety, nimfomanki, która ukrywa się ze swoimi pragnieniami. 
 • Cesarzowa – seks z osobą, która ma duże potrzeby i jest otwarta. Uwaga! Może to być osoba, która nie nosi obrączki, mimo że ma partnera. 
 • Cesarz – seks z kimś, kto ma duże doświadczenie. 
 • Papież – symbolizuje spotkanie z kimś, kto lubi jasne zasady i żadnych wątpliwości. 
 • Kochankowie – niewinny, romantyczny seks z miłością, podobny do tych z komedii romantycznych. 
 • Rydwan – spontaniczny seks, być może w drodze. 
 • Moc – seks z partnerem lub partnerką z ogromnym doświadczeniem i możliwościami. 
 • Pustelnik – negatywny zwiastun seksu! Spotkasz kogoś, kto nie będzie chciał tego robić, ponieważ żyje w celibacie.
 • Sprawiedliwość – najwyraźniej czeka Cię bardzo odpowiedzialny, mało spontaniczny  seks. 
 • Koło Fortuny – spontaniczny i spektakularny seks. 
 • Wisielec – seks z kimś, kto będzie miał problem z podnieceniem. 
 • Śmierć – w najbliższym czasie nie licz na doznania. 
 • Umiarkowanie – standardowy seks, może być w pozycji misjonarki. 
 • Diabeł – namiętny, perwersyjny seks, raczej bez uczucia. 
 • Wieża – seks z namiastką przemocy, zakończy się bardzo namiętnie. 
 • Gwiazda – podobasz się komuś, z kim będziesz miał delikatny seks. 
 • Księżyc – osoba, która jest obiektem Twoich zainteresowań, ma kogoś na boku!
 • Słońce – seks bez zabezpieczenia.
 • Sąd – Twój kochanek zadba o to, aby było Ci przyjemnie. 
 • Świat – zwiastuje długi, przyjemny i namiętny seks. 

Więcej na temat Tarota znajdziesz w tekście „Czy Tarot się sprawdza?”.

Sex w Tarocie a Małe Arkana – poznaj tajemnice swoich pragnień! 

Seks w Tarocie to nie tylko interpretacja Wielkich Arkanów. Aby lepiej odczytać zbliżające się stosunki emocjonalne, wróżbici interpretują także Małe Arkana. W tym przypadku pod lupę bierzemy cztery kolory – Miecze, Buławy, Monety i Puchary. 

Jeżeli właśnie wróżysz sobie sex w Tarocie i zobaczysz kartę z mieczem, możesz odetchnąć z ulgą. Czeka Cię niesamowicie przyjemna przygoda z mężczyzną, który sam zainicjuje kontakt seksualny. Będzie on poprzedzony grą słów, długą grą wstępną oraz romantycznym uwodzeniem. Raczej nie licz na gorące uniesienia i utratę głowy – Twój partner będzie miał wszystko doskonale przemyślane, dlatego musisz wiedzieć, że każdy jego ruch był poddany analizie. Na pewno cały akt zakończy się wybuchem przyjemności dla obu stron. 

Dobry seks w Tarocie zwiastują także Buławy, będzie on radosny, spontaniczny i perwersyjny. Możesz liczyć na kreatywność swojego partnera i przejęcie inicjatywy. Druga strona będzie miała duże doświadczenie, które wykorzysta, aby Cię uszczęśliwić. Ty możesz oddać się rozkoszy, a Twój partner doskonale się Tobą zajmie. 

Jeżeli Twoją wróżbą będzie kolor Monety, to spodziewaj się bardzo zmysłowego stosunku. Przeżyjesz niesamowity orgazm, o którym wcześniej nawet nie śniłeś. Zdecydowanie to jeden z najlepszych zwiastunów stosunku ze wszystkich kart. Stosunek będzie długi, wyczerpujący, ale otoczony aurą pożądania i zamroczenia. Możesz liczyć na różnego rodzaju urozmaicenia i ciekawą grę wstępną – striptiz, wspólna kolacja, kąpiel lub inne atrakcje. Zakończenie będzie niezwykle namiętne zarówno dla Ciebie, jak i drugiej strony. 

Puchary zwiastują seks w Tarocie o możliwości zróżnicowanej interpretacji. Przede wszystkim nie będzie to nic nowego – raczej stosunek w “tradycyjnych pozycjach” bez spektakularnych unowocześnień. Atmosfera przed samym aktem będzie bardzo luźna – możliwe żarty lub wygłupianie się obojga partnerów. Puchary zwiastują także możliwość upojenia alkoholowego lub przelotny seks na imprezie. Niewykluczone jest odbycie stosunku z osobą o innej orientacji. W tym przypadku raczej mężczyzna usługuje kobiecie i decyduje się na odbycie stosunku oralnego. Puchar zwiastuje powrót do przeszłości i spotkanie byłego partnera oraz odnowienie z nim relacji. Na swojej drodze możesz spotkać także kogoś, kto jest uzależniony od mocnych doznań i zapragnie Cię mieć.