Wrozyc > Tajniki Magii

Rozkład partnerski na miłość – sprawdź, kto jest Ci przeznaczony!

rozklad-partnerski-na-milosc-large

Miłość w życiu człowieka jest bardzo ważną sferą, którą należy pielęgnować. Bardzo często dzieje się tak, że nasza relacja psuje się i nie wiemy, co jest przyczyną rozpadu uczucia – tarot milosci może być rozwiązaniem na problemy uczuciowe – może pomóc poznać sekret konfliktów. Dzięki Tarotowi możemy także dowiedzieć się, jak będzie wyglądała nasza przyszłość – czy zakochamy się szczęśliwie, czy czeka nas ślub i życie z drugą osobą.

Nie jest tajemnicą, że większość osób, które postanawia udać się do wróżki, chce poznać swoją przyszłość i dowiedzieć się, co ich czeka w sferze uczuć. To właśnie aspekt miłości ciekawi nas najbardziej i popycha do tego, aby udać się na seans Tarota i postawić rozkład partnerski na miłość. Karty Tarota są doskonałym narzędziem, które przedstawi pytającym skrywane uczucia i emocje. Tarot nie tylko pozwoli odkryć przyczynę konfliktu między dwiema osobami, ale także przedstawi, co nas czeka w przyszłości i czy możemy liczyć na udany związek.

Więcej o uczuciach w Tarocie przeczytasz w artykule „Tarot i Uczucia – Co on do mnie czuje?”.

Czy będziemy razem Tarot? – czyli jak dobrze zadać pytanie!

Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze stawianiem kart, powinny zapoznać się z podstawowymi zasadami obowiązującymi podczas całego seansu. Jeżeli udajemy się do doświadczonej wróżki, cały seans powinien rozpocząć się od oczyszczenia przestrzeni i pytających ze złej energii – najlepszym narzędziem do tego jest biała świeca. Po zadaniu odpowiedniego pytania, karty Tarota miłość odkryją przed pytającym odpowiedź na nurtujące go zagadnienie. 

 Jeżeli chcemy odkryć swoją sferę uczuć, należy być bardzo skupionym na zadawanym kartom pytaniu. Kluczem do otrzymania sensownej odpowiedzi jest odpowiednie sformułowanie pytania. Samo pytanie powinno być krótkie, ale jednocześnie szczegółowe. Nigdy nie mówimy „Czy Kuba jest we mnie zakochany?” tylko „Co Kuba do mnie czuje?”. W sferze emocji Tarot lubi analizować zaistniałą sytuację, dlatego dajmy mu pole do popisu.

Żelazną zasadą jest wyrzucenie ze swojego słownika zwrotu „Czy powinnam/ powinienem…?”. Karty Tarota nie są wyrocznią – przepowiedziana przez nie przyszłość nie musi się koniecznie spełnić. Karty odkrywają przeznaczenie, biorąc pod uwagę sytuację teraźniejszą, co oznacza, że po wyjściu od wróżki możemy podjąć wiele decyzji, które tę przyszłość zmienią. Tarot to nie wyrocznia, ale drogowskaz, który ukazuje nam możliwe zakończenia.

Aby Tarot miłości odkrył przed nami całą prawdę, należy otworzyć swój umysł i serce i po prostu chcieć nawiązać z kartami kontakt. Ważne, aby w jednym zdaniu zadawać tylko jedno pytanie i sformułować je tak, żeby nie sugerowało odpowiedzi.

O tym, jak zadawać pytania, by uzyskać odpowiedź, dowiesz z artykułu „Pytania do Tarota – jak je zadawać, by uzyskać odpowiedź?”.

Nasi eksperci

Tarot miłosny – znaczenie kart. Poznaj tajemnice Arkanów Wielkich!

Talia Tarota składa się z 78 kart – pierwsze 22 nazywamy Arkanami Wielkimi, a pozostałe 56 – Arkanami Małymi. Podział ten wpływa na znaczenie poszczególnych kart w różnych sferach życia człowieka – Wielkie Arkana odpowiadają za nasze życie duchowe, natomiast Małe Arkana – za świat materialny. Aby lepiej zrozumieć, co ma nam do powiedzenia Tarot milosc, przyjrzyjmy się znaczeniu każdej karty z Arkanów Wielkich!

Tarot miłosny znaczenie kart Arkanów Wielkich: 

 • Głupiec – symbolizuje spotkanie kogoś, kto jest nieodpowiedzialny i niedojrzały. W jego głowie ciągle jest zabawa i korzystanie z życia pełną piersią. Życie z nim będzie bardzo intensywne, ale nie licz na całkowitą wierność z jego strony. 
 • Mag – spotkasz kogoś, kto jest bardzo pozytywnie nastawiony do życia. Niespełniony romantyk, który pragnie przeżywać i teatralizować swoje życie. Związek z nim będzie udany i beztroski. 
 • Kapłanka – w niedalekiej przyszłości spotkasz kogoś, kto będzie wydawał się bardzo pewny siebie, jednak w rzeczywistości jest delikatny i empatyczny. Wchodząc w związek, otrzymasz i wsparcie i wierność drugiej osoby. 
 • Cesarzowa – spotkasz osobę, która łatwo przystosowuje się do różnych sytuacji; będziesz mógł pójść z nią na imprezę, jak i poczytać książki. Spontaniczna miłość, która wprowadzi w Twoje życie wiele romantyzmu.
 • Cesarz – czeka Cię związek z osobą bardzo dominującą. Znajdziesz w niej oparcie, jednak zawsze do niej będzie należało ostatnie słowo. 
 • Kapłan – spotkasz osobę, która zapewni Ci stabilizację, jednak nie licz na porywcze i spontaniczne uczucie. Będzie to bardzo inteligentna i mądra osoba.
 • Kochankowie – symbolizuje nadejście kogoś, kto patrzy na świat przez pryzmat emocji. Czeka Cię spotkanie kogoś kochliwego, kto zobaczy w Tobie to, co najlepsze.
 • Rydwan – miłość zwariowana, ryzykowna i szalona. Ktoś, kto dużo pracuje na swoje szczęście i zawsze stawia na swoim. 
 • Moc – spotkasz kogoś, kto będzie bardzo pewny siebie. Samorealizacja i sukces to jego główne priorytety; w miłości jest czuły i delikatny.
 • Pustelnik – na Twojej drodze pojawi się ktoś po dużych przejściach. Staniesz się dla niego oparciem i szybko nawiążecie zdrową relację. 
 • Koło Fortuny – osoba spontaniczna, która ciągle stawia na swój rozwój. Ma zdrowe podejście do życia i przemijania; charakteryzuje ją bezwzględna wierność. 
 • Sprawiedliwość – spotkasz osobę, która w życiu kieruje się głównie rozumem i logiką. W związku możesz spodziewać się harmonii i równowagi. 
 • Wisielec – człowiek zmęczony i zrezygnowany pojawi się na Twojej drodze. Raczej nie licz na szczęśliwą relację. 
 • Śmierć – spotkasz kogoś, kto osiąga swoje cele, idąc po trupach. Egocentryk, dla którego liczy się tylko własne ja. 
 • Umiarkowanie – partner bardzo inspirujący innych; dba o swój wizerunek i zrobi wszystko, żeby żyło się wam jak najlepiej. 
 • Diabeł – spotkasz kogoś, dla kogo liczą się tylko seks i pieniądze. Być może ktoś brutalny, kto wykorzystuje seks dla osiągnięcia własnych korzyści. 
 • Wieża – spotkasz kogoś, kto pomoże Ci poradzić sobie z nieprzyjemnymi sytuacjami z przeszłości. Sprawi, że poczujesz się doceniany i kochany. 
 • Gwiazda – spotkasz bardzo wyjątkową osobę. Nigdy Cię nie porzuci, ani nie zdradzi. Kocha, szanuje i lubi przebywać z ludźmi. 
 • Księżyc – spotkasz kogoś bardzo delikatnego i wrażliwego. Nie zrobi nikomu krzywdy, ponieważ zwykle to jemu zdarzały się nieprzyjemności. 
 • Słońce – masz ogromne szczęście w życiu, ponieważ spotkasz kogoś, kto wprowadzi w nie wiele optymizmu. 
 • Sąd – spotkasz osobę, dla której wyrozumiałość i tolerancja to drugie ja. Jest ogromnym przeciwnikiem manipulacji i wykorzystywania w związku. 
 • Świat – spotkasz kogoś bardzo mądrego i charyzmatycznego. Masz szansę stworzyć z nim relację opartą na wzajemnym szacunku. 

Rozkład Tarota na związek na 3 karty – odczytaj swoje miłosne przeznaczenie!

Tarota można rozkładać i interpretować na wiele różnych sposobów. Wiele osób decyduje się na skorzystanie z rozkładania i interpretacji kart w sieci. Tarot miłosny online pozwala na odkrycie swojej przyszłości bez wychodzenia z domu! Jednym z najprostszych i najpopularniejszych rozkładów Tarota stosowanych w ezoteryce jest rozkład na trzy karty. Polega on na wylosowaniu trzech kart z całej talii i interpretowaniu połączeń, jakie stworzyły. 

Rozkład Tarota na miłość na trzy karty pokaże teraźniejszą sytuację osoby pytającej. Wróżbita odczyta Twoje nastawienie do osoby, o którą pytasz i przeanalizuje Twoje uczucia. Karty opiszą dokładnie, jaki jest problem w waszej relacji lub jak ona potoczy się dalej. Następnie dowiesz się, jakie są uczucia osoby, o którą pytasz względem Ciebie oraz sprecyzowane zostaną Twoje oczekiwania. 

Rozkład Tarota na miłość na 6 kart – dowiedz się, co dzieje się tu i teraz!

Równie przyjemnym i prostym rozkładem Tarota jest rozkład Tarota na związek na sześć kart. Tym razem posłużymy się tylko talią Wielkich Arkanów. Tasujemy talię, przy tym odwracając pozycje niektórych kart – pozwoli to na dokładniejsze interpretowanie późniejszych połączeń. Tarot na miłość na sześć kart stosujemy wtedy, gdy chcemy dowiedzieć się, co dzieje się w naszym związku i jak go ulepszyć. 

Pierwsza karta mówi o teraźniejszości, natomiast druga pokazuje nam, co tak naprawdę jest przyczyną konfliktów z partnerem. Trzecia karta opisuje źródło wszystkich problemów, czwarta daje nam radę, co zrobić, aby było lepiej. Piąta karta odkryje przed nami nieuniknioną przyszłość, a szósta wskaże przyszłość, która wyniknie z teraźniejszości – o ile nie podejmiemy innych decyzji. 

Rozkład partnerski Tarota – dokładna analiza uczuć drugiej osoby!

Zdecydowanie najbardziej popularnym rozkładem na miłość jest Tarot partnerski. Pozwala on odpowiedzieć na pytania dotyczące związku i skrupulatnie przeanalizować obecną sytuację. Zarówno Twoje uczucia, jak i uczucia Twojego partnera, nie umkną uwadze Tarota. Rozklad partnerski wydaje się być jednym z najbardziej skomplikowanych, jednak w praktyce wcale taki nie jest i zwykle każdy pytający uzyskuje odpowiedzi, których szuka. 

Do rozkładu partnerskiego potrzebnych jest jedenaście kart. Na początku układamy pierwsze trzy jedna pod drugą. Kartę czwartą kładziemy na lewo od drugiej. Kartę piątą, szóstą i siódmą układamy w rzędzie nieco dalej w lewą stronę od trzech pierwszych. Kartę ósmą kładziemy na prawo od szóstej, podobnie jak drugą. Dziewiąta, dziesiąta i jedenasta tworzą środkowy rząd tak, by karta dziesiąta miała z lewej strony ósmą, a z prawej czwartą. 

Interpretacja tego rozkładu może wydawać się nieco bardziej skomplikowana. Karta pierwsza i piąta są odpowiedziami na to, co partnerzy myślą o sobie nawzajem. Pozwolą one określić, czy każdy z partnerów chce rozwijać dalej relację. Karta druga i szósta opisują dokładnie poprzednie uczucia – tutaj zostanie odkryte realne zaangażowanie obojga. Karta trzecia i siódma to planowane kroki, jakie podejmą osoby darzące siebie jakimś uczuciem. Karta czwarta i ósma ukazują wzajemne uczucia partnerów oraz braki w relacji. Karta dziewiąta to przeszłość, dziesiąta – teraźniejszość, a jedenasta – możliwa przyszłość związku.