Wrozyc > Tajniki Magii

Odkryj runy na Miłość, Pieniądze i Szczęście

runy-na-milosc-pieniadze-i-szczescie-large

Runy to nic innego jak znaki starożytnego alfabetu Futhark, który został stworzony przez ludzi wiele lat temu. Był używany przez ludy nordyckie, germańskie, słowiańskie i celtyckie w celu oddawania hołdu zmarłym lub nadawania znaczenia niektórym przedmiotom. Badacze dowiedli, że najstarszy udokumentowany przedmiot oznakowany alfabetem Futhark pochodzi z II w. n.e. W Polsce również znajdują się pozostałości po tym alfabecie – znaleziony w 650 r. grot z włóczni z Rozwadowa oznakowany był młodszym Futharkiem. Naukowcy wyodrębnili różne odmiany tego alfabetu, co oznacza, że alfabet z biegiem lat ewoluował. 

Chociaż nie ma bezpośrednich dowodów na to, że posługiwano się runami w celach magicznych, to wielu dzisiejszych wróżbitów potrafi z nich odczytać nadchodzącą przyszłość. Ponadto runy pojedyncze wykorzystuje się w formie talizmanów, które mają za zadanie przyciągnąć pozytywne zdarzenia i ochronić nas przed negatywną energią i emocjami. 

Przychodząc do doświadczonego wróżbity, ludzie najczęściej pytają o pieniądze, rozwiązanie spraw miłosnych oraz o to, czy w życiu spotka ich szczęście. Kompetentny wróżbita wie, że najlepszą metodą na odkrycie przeznaczenia z uwzględnieniem różnych sfer ludzkiego życia są runy. Z poniższego artykułu dowiesz się, jak działają runy na miłość, szczęście i dobrobyt!

Więcej o runach przeczytasz w artykule „Runy nordyckie, runy celtyckie – znaczenie run„.

Nasi eksperci

Gebo – runy na miłość i harmonię!

Alfabet Futhark składa się z 24 odrębnych i oryginalnych znaków. Runa Gebo jest siódmą w alfabecie i składa się z czterech run Kenaz. Zdecydowanie jest to wyjątkowa runa, która doskonale sprawdza się w odkrywaniu przeznaczenia miłosnego. Runy na miłość łączą wszystkie poziomy życia i symbolizuje poczucie jedności z otaczającym nas wszechświatem. 

Runy miłosne Gebo symbolizują harmonię i równowagę, czyli wyrównanie energetyczne. Tyle, ile dajemy od siebie energii, powróci do nas i nas uszczęśliwi. Gebo symbolizuje nadejście niespodzianki i podarunku od losu. Może będzie to ślub, zaręczyny lub spotkanie na swojej drodze kogoś, kto dopełni nas i wprowadzi w życie harmonię. Runa ta również może symbolizować odejście kogoś, kto obciążał nas i zabierał energię, nie dając nic od siebie. Gebo to zdecydowanie jedna z najbardziej wyjątkowych run. Ma wielką moc pomnażania darów miłości i ochrony przed nieuczciwością oraz oszustami. 

Jak podczas każdego rytuału wróżenia runy mogą zostać wylosowane w pozycji odwróconej i prostej. Gebo w postaci odwróconej oznacza przeciwieństwo prostej – brak harmonii w życiu, blokady w miłości, kryzys relacji, konflikty itp. W zależności od badanej sfery życia możemy spodziewać się nieprzyjemności.

Sprawdź także, jaka jest Twoja runa urodzeniowa

Fehu i Jera – runy na pieniądze, bogactwo i dobrobyt!

Fehu to pierwsza litera starożytnego alfabetu. Patronką tej pozycji w alfabecie jest starożytna bogini Freya, która odpowiada za dobrobyt, wysokie plony, bogactwo i powodzenie finansowe. Jera to dwunasta jednostka w alfabecie Futhark, która również powinna cieszyć, jeżeli pojawi się w trakcie wróżenia. Obie te runy na pieniądze symbolizują okres, który będzie dla nas stabilizacją finansową lub zbieraniem żniwa swojej ostatniej pracy. 

Fehu nie sprawi, że w magiczny sposób na Twoje konto wpłyną pieniądze – ona da Ci moc i energię do tego, abyś sam je zarobił i zainspirował się do dalszego gromadzenia bogactwa. Starasz się o podwyżkę? Idziesz na rozmowę o pracę? Podpisujesz nowy kontakt biznesowy? W takich sytuacjach Fehu powinna towarzyszyć Ci w formie amuletu! Dobra energia popchnie Cię do podejmowania dobrych decyzji i zrobienia świetnego pierwszego wrażenia. Wiele osób trzyma amulet z Fehu w portfelu – sprzyja to gromadzeniu się pieniędzy. Fehu w pozycji odwróconej zwiastuje kłopoty finansowe i zmniejszenie zasobów. W takim przypadku lepiej odpuścić sobie podejmowanie ryzykownych decyzji biznesowych. 

Jera symbolicznie jest przedstawiona jako gospodarz-żniwiarz, który zbiera owoce swojej ciężkiej pracy. Oznacza ona pomyślne rozwiązania, nagrodę za ostatnie miesiące pracy i życie w dostatku. W pozycji odwróconej zwiastuje nadejście kary za nieodpowiednie gospodarowanie swoim czasem i marnowanie go zamiast działania. Symbolizuje nieumiejętne zarządzanie finansami i niedojrzałość w podejmowaniu decyzji. 

Obie runy na pieniądze mają ogromną moc i mogą zesłać na nas prawdziwe bogactwo. W momencie, gdy będą one odwrócone, warto wstrzymać się i nie podejmować pochopnych kroków. Przemyślenie swoich finansów i obranie nowego planu pozwoli uchronić nas przed nieprzyjemną sytuacją.

Fehu – runy szczęścia!

Każdy pytający, który w swojej wróżbie w pozycji prostej zobaczy runy szczęścia, może być spokojny o nadchodzące dni. Runa Fehu była omawiana we wcześniejszej części artykułu, jednak jej znaczenie można interpretować na wiele różnych sposobów. Stabilizacja finansowa i zadowolenie ze swojego stanu majątkowego to nie jedyne korzyści, jakie może przynieść nam Fehu. Przede wszystkim można ją interpretować na każdej płaszczyźnie życia – w finansach oznacza stabilizację, w przyjaźni – spełnienie, w miłości – satysfakcję, w zdrowiu – wzmocnienie, w psychice – zwiększenie komfortu, w duchowości – wzmocnienie wiary etc. 

Runy szczęścia powodują, że do naszego codziennego życia dostaje się cudowna energia, która daje poczucie stabilizacji. Każda podjęta w najbliższym czasie decyzja będzie krokiem do osiągnięcia prawdziwego szczęścia w życiu. W momencie, gdy Fehu będzie w pozycji odwróconej, należy zwiększyć swoją czujność – niepowodzenia mogą czyhać na nas za rogiem, dlatego warto zabezpieczyć siebie i swoich najbliższych.