157 ocen

Wróżka Barbara

4,92 zł/min

3,69 zł/sms

o treści WROZYC3+Twoje pytanie

Specjalizacja: Karty Anielskie, Tarot, Numerologia, Wróżby z Kuli

“Najczęściej posługuję się Kartami Anielskimi. Pozwalają mi one zobaczyć przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość. Proszę mi uwierzyć – te karty mają ogromną moc! Czujesz, że potrzebujesz odpowiedzi? Zwróć się do mnie, karty na pewno pomogą.”

Zadzwoń do mnie (4,92 zł/min):

Wyślij SMS (3,69 zł/sms):

o treści WROZYC3+Twoje pytanie

4.8/5

157 ocen

5
5,0 rating
Bardzo dobrze100%
Dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Bardzo słabo0%
5,0 rating

Basia ma anielski spokojny głos, który potrafi uspokoić niezależnie od przebiegu rozmowy. Rozmawiamy od dłuższego czasu i mogę powiedzieć, że jej prognozy sprawdzają się w 99%.

Justyna, 26 lat
5,0 rating

Barbara udzieliła mi porady przez smsy. Jestem pod wrażeniem, jak dokładnie potrafiła opisać mój nastrój i moją sytuację. Ja sama o sobie nie mogłabym tyle powiedzieć.

Irena, 33 lata
5,0 rating

Jeśli jest wam smutno i źle, to zadzwońcie do Basi. Ona jest jak stara przyjaciółka, z którą zawsze można porozmawiać i wypłakać się w ramię. Potem od razu robi się lżej na sercu.

Halina, 47 lat
5,0 rating

Barbaro, dziękuję za pomoc. Postąpię zgodnie z Twoją radą i podejmę pewne kroki w celu zmiany pracy.

Hanna, 34 lata
5,0 rating

Z Basią mogę rozmawiać godzinami. Polecam.

Daria, 28 lat
5,0 rating

Z Basią kontaktuję się od kilku miesięcy i muszę stwierdzić, że nie raz usłyszałam od niej mądre porady i słowa wsparcia. Basia, dzięki swoim umiejętnościom, potrafi zaskoczyć świeżym spojrzeniem na sytuację, potrafi postawić się nie tylko w mojej sytuacji, ale także przedstawić sytuację z punktu widzenia innych osób z mojego otoczenia. Dzięki niej łatwiej jest mi zrozumieć moich bliskich.

Anna, 39 lat
5,0 rating

Basieńko, dziękuję Ci za ogromną pracę, jaką wykonałaś podczas naszej rozmowy. Mało jest na świecie takich ludzi jak Ty. Życzę Ci dużo zdrowia.

Amelia, 34 lata
5,0 rating

Barbara i jej Karty Anielskie to najlepsze, co mi się ostatnio przytrafiło.

Aldona, 53 lata
5,0 rating

Basiu, bardzo Ci dziękuję. Rozmawiałam z Tobą po raz pierwszy, ale nasza pierwsza i jak dotąd jedyna rozmowa pozostawiła niezatarte wrażenie. Rozłączyłam się z uśmiechem na twarzy. Bardzo się cieszę, że do ciebie przyszłam. Jesteś bardzo pozytywną, bystrą i mądrą osobą. Bardzo dziękuję za interpretację sytuacji i za radę!

Barbara, 31 lat
5,0 rating

Czasami w życiu zdarzają się takie sytuacje, w których nie zawsze można podzielić się problemami z bliskimi. Wtedy człowiek staje się bardzo samotny i szuka kontaktu. Właśnie w takiej sytuacji się znalazłam i Barbara w tym momencie stała się najbliższą mi osobą, z którą mogłam się podzielić moimi problemami. Rozmowy z Barbarą naprawdę bardzo dużo mi dały. Dzięki niej nabrałam trochę dystansu i teraz dużo lżej jest mi patrzeć w przyszłość.

Beata, 38 lat
5,0 rating

Jestem ogromnie zaskoczona, że Barbara, mimo iż nigdy nie spotkała i nie rozmawiała z moim mężem, potrafiła go dokładnie opisać. Rozmowa z Barbarą nastroiła mnie bardzo pozytywnie. Jej porady nie były wyrwane z kontekstu i postaram się je wdrożyć. Myślę, że rozmowa z nią przyniesie mi dużo pożytku. Polecam wszystkim kontakt z Barbarą.

Iwona, 57 lat
5,0 rating

Słowo “dziękuję” to za mało. Barbara to osoba, której zawdzięczam uratowanie mojego związku. Półtora roku temu, kiedy inni eksperci mówili “zapomnij; nic z tego nie będzie”, Barbara powiedziała “jest jeszcze szansa”. Półtora roku rozmów i wszystko się udało. Jej rady są bezcenne. Najwyższy stopień profesjonalizmu, talentu i taktu.

Agata, 52 lata
5,0 rating

Nie pierwszy raz konsultuję się z Barbarą. Barbara potrafi zobaczyć nie tylko sytuację, ale i charaktery ludzi. Zawsze słucham jej rad i wszystkie jej prognozy się sprawdzają.

Jadwiga, 52

Dzień dobry, nazywam się Barbara.

W ciągu 9 lat pracy z kartami nabrałam pewności, że są one najbardziej uniwersalnym instrumentem do zrozumienia przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. W chwili obecnej wykorzystuję ponad siedem talii kart, w zależności od sytuacji. Najczęściej posługuję się kartami anielskimi, dzięki którym udaje mi się zobaczyć, jak będzie rozwijała się Wasza sytuacja oraz jakie jest źródło Waszych problemów. Proszę mi wierzyć, karty te mają naprawdę ogromną moc!

Wpatrując się w karty potrafię dostrzec odpowiedzi na różne pytania. Która decyzja będzie najbardziej korzystna dla Ciebie? Kto jest Twoim przyjacielem, a kto wrogiem? Jakie są prawdziwe uczucia Twojego partnera? Jak będą rozwijać się Wasze relacje? Jaka jest przyczyna Twojej samotności? Czy warto zmieniać pracę? Jeśli czujesz, że nie znasz dokładnej odpowiedzi na któreś z tych pytań, skontaktuj się ze mną. Karty na pewno pomogą.