211 ocen

Wróżka Jasmina

4,92 zł/min

3,69 zł/sms

o treści WROZYC2+Twoje pytanie

Specjalizacja: Jasnowidzenie, Numerologia

“Jestem jasnowidzem i numerologiem. Widzę prawdziwą istotę człowieka i prawdziwe żródło jego problemów. Przeprowadzam analizy relacji międzyludzkich, problemów finansowych oraz namierzam negatywne sytuacje i pomagam je odwrócić. Zadzwoń do mnie – chętnie Ci pomogę.”

Zadzwoń do mnie (4,92 zł/min):

Wyślij SMS (3,69 zł/sms):

o treści WROZYC2+Twoje pytanie

5/5

211 ocen

5
5,0 rating
Bardzo dobrze100%
Dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Bardzo słabo0%
5,0 rating

Jasmina udzieliła praktycznych porad i przekazała pozytywne prognozy na przyszłość. Skontaktuję się z nią ponownie.

Lidia, 29 lat
5,0 rating

Dziękuję Jasminie za pomoc i za to, że we mnie uwierzyła, a dzięki temu ja uwierzyłam w siebie. Dziękuję za współpracę i ciepło, które mi okazała.

Katarzyna, 41 lat
5,0 rating

Znajdowałam się w bardzo trudnej sytuacji i po raz pierwszy zwróciłam się o tego rodzaju pomoc. Jasmina otworzyła mi oczy i dokładnie wyjaśniła, co dzieje się w moim związku. Byłam zaskoczona i nie wierzyłam, że naprawdę to widzi, ale udowodniła, że się mylę. Jasmina posiada ogromną wiedzę i talent. Widzi głębiej i rozumie więcej niż zwykły człowiek. Jej porady bardzo mi pomogły.

Justyna, 38 lat
5,0 rating

W ciągu krótkiego czasu Jasmina odpowiedziała na wszystkie moje pytania i rzuciła światło na obecną sytuację. Myślę, że skontaktuję się znowu.

Anna, 35 lat
5,0 rating

Świetny ekspert. Od razu widać, że zna się na rzeczy. Miałam nadzieję, że rozwieje moje wątpliwości i tak się stało. Dołożyła ostatni brakujący puzzel do mojej układanki.

Dorota, 34 lata
5,0 rating

Jasmina jest wyjątkową osobą: najwyższe kwalifikacje, które pozwalają jej z niesamowitą dokładnością opowiadać o przyszłości, identyfikować przyczyny zjawisk zachodzących w teraźniejszości i patrzeć w przeszłość, aby lepiej zrozumieć teraźniejszość, łączą się z ogromną empatią i szczerą chęcią pomocy!

Alicja, 30 lat
5,0 rating

Jasmina widzi wszystko – przeszłość, przyszłość i teraźniejszość. To wspaniałe, że na świecie są ludzie z takim darem. W dodatku Jasmina jest niesamowicie empatyczną osobą. Dzięki temu rozmowa jest dużo łatwiejsza.

Wanda, 49 lat
5,0 rating

Jedyny jasnowidz, który potrafił dostrzec niuanse mojej sytuacji. Dzięki niej plaster został zerwany i problem rozwiązał się w ciągu kilku minut. Jestem jej dozgonnie wdzięczny.

Michał, 59 lat
5,0 rating

Dzięki Jasminie podjęłam decyzję w sprawie, która męczyła mnie od dawna. Jasmina rozwiała moje wątpliwości. Otrzymałam poradę, która zmieniła moje życie.

Irena, 32 lata
5,0 rating

Mam nadzieję, że przepowiednia Jasminy się spełni. Po rozmowie z nią poczułam się dużo lepiej i teraz jestem spokojniejsza. Na pewno jeszcze do niej wrócę.

Jolanta, 51 lat
5,0 rating

Jasmina, dziękuję za wysłuchanie i wsparcie. Dobrze jest posłuchać mądrej, doświadczonej kobiety, która szczerze chce pomóc rozwiązać problem. Po rozmowie z Tobą robi się lżej na sercu. Dziękuję.

Danuta, 44 lata
5,0 rating

Zasięgam opinii Jasminy w sprawie poszukiwania pracy już nie pierwszy raz. I za każdym razem trafia w punkt.

Zofia, 26 lat
5,0 rating

Jasmina, bardzo dziękuję! Pomagasz mi uwierzyć w siebie i iść do przodu! Nie potrafię tego wyjaśnić, ale na poziomie energetycznym czuję twoje prawie matczyne wsparcie! Jeszcze raz bardzo dziękuję! Z poważaniem Olga.

Olga, 46 lat
5,0 rating

Znam Jasminę już kilka lat. Rozmawiam z nią regularnie. Przez wszystkie te lata nie popełniła ani jednego błędu. To osoba o ogromnych umiejętnościach i dobrym sercu.

Barbara, 36 lat

Dzień dobry, nazywam się Jasmina.

Jestem jasnowidzem i numerologiem. Zajmuję się pracą z ludźmi od ponad 15 lat. Widzę w spirytualnym zarysie człowieka jego istotę i prawdziwe źródła jego problemów. Dzięki mojemu darowi pomagam moim klientom odzyskać spokój i szczęście.

Przeprowadzam analizy relacji międzyludzkich, problemów finansowych oraz namierzam negatywne sytuacje i pomagam je odwrócić. Jeżeli wahasz się podjąć pewne decyzje, los Ci nie sprzyja albo zepsuła się atmosfera w domu, nie rozpaczaj – razem znajdziemy wyjście. Możesz się do mnie zwrócić z każdym pytaniem, a pomogę Ci podjąć właściwą decyzję.