441 ocen

Wróżka Ewa

4,92 zł/min

3,69 zł/sms

o treści WROZYC1+Twoje pytanie

“Potrafię zadawać odpowiednie pytania Tarotowi i znajdować odpowiedzi w gąszczu znaków. Posiadam wiedzę na temat wielu talii kart od Arkanów Wielkich aż do Tarotu Marylskiego. Skontaktuj się ze mną, a na pewno Ci pomogę!”

Zadzwoń do mnie (4,92 zł/min):

Wyślij SMS (3,69 zł/sms):

o treści WROZYC1+Twoje pytanie

4.9/5

441 ocen

5
5,0 rating
Bardzo dobrze95%
Dobrze5%
Średnio0%
Słabo0%
Bardzo słabo0%
5,0 rating

Ewa – wspaniała, doświadczona i kompetentna tarocistka, mądry i wyrozumiały rozmówca. Przed wykonaniem telefonu trochę się obawiałam, ale z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć, że nie było czego. Sama rozmowa przypomina rozmowę z przyjaciółką, która wspiera i udziela porad.

Alina, 61 lata
5,0 rating

Czekałam trochę przed dodaniem opinii, żeby zobaczyć, jak rozwinie się sytuacja. To, co przekazała mi Ewa, było precyzyjne i większość prognoz się sprawdziła. Ewa, dziękuję za wysoki poziom pracy.

Halina, 58 lat
5,0 rating

Ewo, dziękuję za postawienie kart. Dałaś mi nadzieję i trochę się uspokoiłem.

Paweł, 47 lat
5,0 rating

Ewa, cieszę się, że cię spotkałam. Wielkie dzięki za rozmowy. Przekazane mi informacje były bardzo pomocne. Od dawna szukałam przyczyny moich problemów, a Ty od razu ją znalazłaś. Jeszcze raz dziękuję.

Hanna, 24 lata
5,0 rating

Jestem zadowolona z konsultacji z Ewą. Jej przewidywania są dokładne i satysfakcjonujące. Ewa jest tak mądrą i pozytywną osobą, że po konsultacji z nią zaczynam postrzegać wszystkie problemy inaczej. Jej pewność sprawia, że wierzę, że jeszcze czeka mnie coś lepszego.

Renata, 36 lat
5,0 rating

Ewa jest prawdziwą ekspertką w swojej dziedzinie! Sam stawiam tarota i nasze ułożenia są zbieżne, ale Ewa zawsze wszystko widzi ostrzej i wyraźniej. Praca z nią pomogła mi uratować mój związek! Wielkie dzięki!

Krzysztof, 53 lata
5,0 rating

Rozmawiamy z Ewą od bardzo dawna i muszę powiedzieć, że na moje pytania zawsze otrzymuję odpowiedzi bardzo zbliżone do rzeczywistości. Oczywiście, nie można oczekiwać, że karty tarota pokażą wszystko, co się wydarzy. Zawsze zdarzają się niespodzianki. Jeśli chcesz zrozumieć, co dzieje się wokół ciebie, to zadzwoń do Ewy. Ona ci pomoże. Pamiętaj jednak, że tylko ty znasz wszystkie okoliczności, a Ewa interpretuje kartę na podstawie przekazanej informacji.

Beata, 57 lat
5,0 rating

Ewo, dziękuję za pomoc i wsparcie!!! Rozmawiamy od dłuższego czasu i wszystko dzieje się tak, jak powiedziałaś Ty i Twoje karty. Ewo, dziękuję za pomoc, poczucie humoru i wskazówki! Jesteś niezastąpiona!!!

Agnieszka, 50 lat
5,0 rating

Po konsultacjach z Ewą mogę powiedzieć, że prognoza podana w lutym tego roku już się spełniła w 80 procentach. Dziękuję Ewie za dokładność i delikatność, za wsparcie mnie i mojej rodziny! Dziękuję z całego serca i polecam jej usługi!

Iga, 39 lat
5,0 rating

Ewa jest najlepsza. Ciągle do niej dzwonię i konsultuję dosłownie wszystko. Wszystko dzieje się tak, jak powiedziała lub nie dzieje się, jeśli mnie ostrzega, a ja w porę zdążę zareagować. Polecam, gdy potrzebujesz rozsądnej porady bez owijania w bawełnę.

Maria, 33 lata
5,0 rating

6 minut rozmowy, a tyle emocji i wrażeń. Wszystko poukładało mi się w głowie. Polecam kontakt z Ewą!

Małgorzata, 29 lat
5,0 rating

Ewa jest moim ulubionym ekspertem. Bardzo podoba mi się jej podejście i szybka ocena sytuacji. Polecam z całego serca.

Teresa, 55 lat
5,0 rating

Ewa jest niesamowita. Mam poczucie, jakby znała mnie od zawsze. Rozmawiając z nią czuję, że żyje moją historią. Ewa widzi w kartach wszystko. To jest szokujące! Jakby znała mnie osobiście od wielu lat! Polecam rozmowy z nią wszystkim!

Bożena, 63 lata
4,0 rating

Ewa jest bardzo sympatyczną osobą. Spełniło się prawie wszystko, co mi powiedziała. Bardzo chętnie porozmawiam z nią znowu.

Grażyna, 53 lata
5,0 rating

Już po raz kolejny zadzwoniłam do Ewy. Ewa zawsze daje bardzo mądre rekomendacje dotyczące mojej sytuacji życiowej, a rozmowy z nią dają mi nie tylko spokój ducha, ale także jasność umysłu – zawsze pomaga mi wyjaśnić skomplikowane sytuacje. Po wypróbowaniu wielu ekspertów w dziedzinie tarota cieszę się, że na nią trafiłam. Mogę śmiało powiedzieć, że to mój człowiek. Nie mogę się doczekać kolejnych rozmów. Dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiła!

Barbara, 45 lat
5,0 rating

Przez ostatnie 2 lata Ewa udzielała mi wsparcia i rozjaśniała sytuację. Jej odpowiedzi były (i wciąż są) bardzo jasne i jednoznaczne. Dziękuję Ci, Ewo. Jesteś moim ogromnym wsparciem.

Kasia, 38 lat
5,0 rating

Cudowna! Czyta ze mnie jak z otwartej książki. Daje odpowiedzi – prognozy, które zawsze się spełniają. Podtrzymuje mnie na duchu. Odpowiada szybko, kompleksowo, pewnie i zrozumiale. Jestem jej bardzo wdzięczna za porady.

Helena, 56 lat
5,0 rating

Bardzo podobały mi się konsultacje z Ewą! W ciągu zaledwie 13 minut rozmowy Ewa dokładnie opisała postacie i myśli ludzi i udzieliła ważnych porad. Dziękuję bardzo! Na pewno znów zadzwonię!

Agata, 28 lat
5,0 rating

Ewa to bardzo doświadczona ekspertka, która mówi całą prawdę bez lania wody. Rozmawiamy od lutego. Ewa doskonale prowadzi i pomaga mi w podejmowaniu właściwych decyzji.

Joanna, 51 lat
5,0 rating

Ewa zawsze przewiduje wszystko w moim życiu ze 100-procentową dokładnością. Rozmawiam z nią od kilku lat. W trudnych sytuacjach zawsze do niej dzwonię, a ona doradza mi i wysłuchuje.

Iwona, 47 lat

Dzień dobry, nazywam się Ewa.

Wróżę z kart tarota od ponad 30 lat. Wiedzę na temat ich siły zaczęłam nabywać już jako malutka dziewczynka. Moim przewodnikiem duchowym była babka – znana przedwojenna wróżka. Nauczyła mnie zadawać odpowiednie pytania tarotowi i odnajdywać odpowiedzi w gąszczu znaków. Od zawsze staram się dzielić moim darem z innymi, pomagając rozwikłać zagadki losu. Przez lata zdobyławam wiedzę o wszystkich taliach tarota – od Arkanów Wielkich przez Karty Lenormand do Tarotu Marsylskiego.  

Tarota cenie sobie za to, że pozwala na zadanie każdego pytania i uzyskanie odpowiedzi. Czy ten związek ma przyszłość? Czy podjęłam dobrą decyzję? Czy on mnie zdradza? Czy odnajdę miłość? Czy dostanę awans? Jaki kierunek przyjmie moje życie zawodowe? Czy moja rodzina to przetrwa? Jaki czeka mnie los? Zapytaj, a na pewno Ci pomogę.